Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskiwane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twoim komputerze. Rozumiem
MENU...

Akimo ul. Dworcowa 15 - 46-300 Olesno Telefony: 608 286 768, 664 414 225, 604 502 091, 34 359 82 72, e-mail: biuro@akimo.pl

Facebook Pinterest Linked In Twitter Instagram Google+

Najczęściej zadawane pytania

Producent mebli na zamówienie. Co to znaczy?

Wszystkie nasze meble wykonujemy na zamówienie Klienta. W naszej ofercie posiadamy blisko 200 proponowanych modeli, które Klient może dowolnie modyfikować. Można zmienić praktycznie wszystko, od wymiarów (także wysokość oraz głębokość), przez wygląd boków, zastosowane funkcje aż po przeszycia ? w tym także użycie kontrastujących nici. Produkujemy także meble według projektu dostarczonego przez Klienta. Serdecznie zapraszamy wszystkich z własnymi projektami lub inspiracjami na meble tapicerowane. Razem z pewnością stworzymy Państwa wymarzony mebel.

Jak zmienia się cena mebla wykonanego według moich wymiarów?

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego drobne zmiany w wymiarach mebli wykonujemy bezpłatnie (powiększenie/pomniejszenie mebla o około 20 cm). Większe zmiany wyceniamy proporcjonalnie: według ilości metrów bieżących powiększanego mebla. Największy jednak wpływ na cenę mebla mają dodatkowe okucia, np. dołożenie jednego siedziska, które skutkuje dołożeniem mechanizmu okucia zagłówka.

Czy mogę zamówić mebel swojego projektu?

Oczywiście, wychodzimy naprzeciw wszystkim Klientom poszukującym indywidualnych rozwiązań. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy pragną zagospodarować swoją przestrzeń meblami nietuzinkowymi, w których będą się czuć wyjątkowo. Wykonujemy meble na podstawie projektów, zdjęć, inspiracji. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz oraz designerów.

Czy przy zamawianiu mebla mogę liczyć na fachową poradę, wykonanie projektu i wizualizacji?

Kupujący mebel na zamówienie musi mieć zaufanie do producenta, wybiera on przecież mebel na lata. Czujemy się odpowiedzialni za satysfakcję Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić ich wszystkie oczekiwania. Staramy się jak najdokładniej dopasować mebel do potrzeb Klienta. Niejednokrotnie przed zamówieniem musimy wykonać wiele projektów oraz wizualizacji, spędzić kilka godzin na dyskusjach oraz wykonać wiele telefonów. Ten trud jednak się opłaca ? z każdym dniem powiększa się grono zadowolonych klientów, co daje nam poczucie satysfakcji. Oferujemy wykonanie projektu oraz wizualizacji mebla w wybranym rozmiarze oraz kolorze. Koszt wizualizacji wynosi 200 zł, a dla osób które, zamówią u nas mebel, usługa jest bezpłatna.

Czy zamówiłem mebel który spełni moje oczekiwania?

Decyzja o zakupie mebla na zamówienie jest trudna. Klient ma możliwość wprowadzenia wielu zmian, wyboru wysokości oraz pianek tapicerskich. Zdarza się, że Klienci nie są przekonani do podjętej decyzji ? wówczas wychodzimy im naprzeciw. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów na ?przymiarkę? do swojego mebla, gdy wykonamy stelaż, założymy wszystkie wybrane okucia oraz wypełnimy go pianką tapicerską. Klient ma możliwość na tym etapie zmiany wysokości oraz twardości wypełnienia. Usługa ta jest całkowicie BEZPŁATNA.

Jakiej mogę oczekiwać jakości?

Najwyższej! Jakość wykonania jest dla nas najważniejsza, ponieważ wykonujemy meble na całe lata. Korzystamy tylko z certyfikowanych, wysokojakościowych materiałów tapicerskich takich jak: pianka wysokoelastyczna HR, bonell, sprężyna falista, włoskie okucia meblowe, grube nici tapicerskie. Posiadamy rozwinięty park maszynowy, jednak najważniejszy w procesie produkcyjnym jest u nas człowiek. W naszej załodze znajdują się osoby wykwalifikowane z wieloletnim stażem. Do każdego produkowanego mebla przydzielamy opiekuna, który jest za niego odpowiedzialny na każdym etapie produkcji. Pozwala to uniknąć wszelkich niedociągnięć. Mamy więc pewność, że mebel będzie w 100% sprawny i spełni Państwa oczekiwania.

Jak zamówić mebel?

Wszystkie nasze meble można zamówić bezpośrednio w naszym salonie firmowym w Olesnie, przy ulicy Dworcowej 15, poprzez formularz na stronie internetowej lub drogą e-mailową: biuro@akimo.pl.

Chciałabym zamówić mebel przez Internet. Czy dostanę próbniki tkanin oraz skór?

Oczywiście, próbniki tkanin oraz skór wysyłamy pocztą. Można się również udać do hurtowni tapicerskich oraz showroomów na terenie całego kraju i tam dobrać tkaninę.

Jaki jest termin realizacji?

Czas realizacji wynosi około 3 tygodnie. Czas ten może się wydłużyć w okresie przedświątecznym (święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc), z powodu zwiększonej ilości zamówień na meble.

Czy jest udzielana gwarancja?

Udzielamy dwuletniej gwarancji producenta. Oferujemy również usługi specjalistycznego serwisu pogwarancyjnego.

Jak mogę zapłacić za meble?

Pierwszym etapem jest wpłata zadatku za meble (najczęściej wynosi on około 30% wartości zamówienia). Pozostałą należność należy przelać na konto firmowe w dniu dostawy (wysyłając potwierdzenie na biuro@akimo.pl), lub przekazać gotówkę kierowcy.

Jaki jest sposób transportu?

Meble dowozimy najczęściej własnym transportem. Transport do 50 km w obrębie naszej firmy jest bezpłatny. Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli, jednak może pomóc wnieść je do mieszkania. Wysyłamy również meble za pośrednictwem firmy kurierskiej.