Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskiwane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twoim komputerze. Rozumiem
MENU...

Akimo ul. Dworcowa 15 - 46-300 Olesno Telefony: 608 286 768, 664 414 225, 604 502 091, 34 359 82 72, e-mail: biuro@akimo.pl

Facebook Pinterest Linked In Twitter Instagram Google+

FUNKCJE SPANIA

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, proponujemy wykonanie w meblach o charakterze wypoczynkowym – wersalce, narożniku lub kanapie – różnych funkcji spania.

Funkcja spania „wózek”

Funkcję spania typu wózek wykonujemy pod indywidualny wymiar. Szerokość funkcji spania może mieścić się w przedziale 80-160 cm. Aby rozłożyć tę funkcję spania, wymagana jest duża powierzchnia wolnej przestrzeni przed meblem. Funkcja „wózek” posiada mały pojemnik na pościel.

FUNKCJĘ SPANIA "WÓZEK" POLECAMY DO SPANIA OKAZJONALNEGO

Funkcja spania wózek
16x9

FUNKCJA SPANIA "DELFIN"

Ta funkcja idealnie nadaje się do zamontowania w narożnikach. Tworzy wygodną, dużą powierzchnię wypoczynkową. Nie potrzeba zbyt dużo miejsca, aby ją rozłożyć. W przypadku narożników istnieje także możliwość montażu bardzo pojemnej skrzyni na pościel. Funkcję „delfin” można również zamontować w dużej (190 cm, między bokami), rozkładanej kanapie.

Istnieje możliwość zamontowania tej funkcji w dużej kanapie ( 190 cm, między bokami )

FUNKCJĘ SPANIA "DELFIN" POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

Funkcja spania Delfin
16x9
Funkcja spania Delfin-2

FUNKCJA SPANIA "DELFIN 2"

Funkcja „DELFIN 2” może zostać zamontowana w meblach, które stoją na wysokich nóżkach meblowych (12 cm). Doskonale nadaje się do montażu w narożnikach. Tworzy wygodną, dużą przestrzeń do spania. Aby ją rozłożyć, nie potrzeba bardzo dużo miejsca. W przypadku narożników zamontować można również bardzo pojemny schowek na pościel.

FUNKCJĘ SPANIA "DELFIN 2" POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

FUNKCJA SPANIA "WERSALKA"

Typ „wersalka” to jedna z bardziej popularnych funkcji spania. Jest łatwa do rozłożenia oraz posiada duży pojemnik na pościel. Dla podniesienia poziomu komfortu snu, przy wybieraniu tej funkcji należy zwrócić uwagę na to, czy siedzisko mebla jest proste oraz czy na meblu nie znajduje się zbyt dużo przeszyć.

FUNKCJĘ SPANIA TYPU "WERSALKA" POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO.

Funkcja spania wersalka
16x9

FUNKCJA SPANIA "DL"

Najwygodniejsza funkcja zapewniająca dużą powierzchnię spania. Dzięki wmontowanemu automatowi, można ją otworzyć lekko, bez zbędnego wysiłku. Dużym atutem jest pojemny schowek na pościel. W przypadku mebla narożnego zyskujemy dwa duże pojemniki.

FUNKCJĘ SPANIA "DL" POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

Funkcja spania DL
16x9

FUNKCJA SPANIA "ŁÓŻKO BELGIJSKIE"

Aby rozłożyć funkcję spania, należy ściągnąć siedziska mebla, a następnie wyciągnąć znajdujące się w pojemniku okucie. Materac o grubości 6 cm świetnie sprawdzi się do okazjonalnego spania.

FUNKCJĘ SPANIA "ŁÓŻKO BELGIJSKIE" POLECAMY DO SPANIA OKAZJONALNEGO

Funkcja spania Łóżko Belgijskie
16x9

FUNKCJA SPANIA "SEDAK"

Przedstawiamy sposób rozkładania funkcji spania typu „sedak”, umożliwiającej uzyskanie bardzo wygodnej przestrzeni do spania. Wyróżnia ją bardzo szybkie rozkładanie bez konieczności ściągania poduszek oparciowych. W funkcji znajduje się materac, którego jakość można porównać do tej cechującej materace znajdujące się w łóżkach.

FUNKCJĘ SPANIA "SEDAK" POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

16x9

FUNKCJA SPANIA PRZESUWNA

Przesuwna funkcja spania jest bardzo pomysłowym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort i łatwość rozkładania.

FUNKCJĘ SPANIA PRZESUWNĄ POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

Funkcja spania przesuwna
16x9

PUFA ŁĄCZONA Z SIEDZISKIEM

Wyposażenie mebla narożnego w funkcję spania zawsze nieco niekorzystnie odbija się na komforcie przebywania na narożniku w pozycji siedzącej. Jeśli powierzchnia do spania jest potrzebna okazjonalnie, zaledwie kilka razy w ciągu roku, a przez pozostały czas użytkowania mebla wypoczywa się gorzej niż na narożniku bez funkcji spania, polecamy alternatywne rozwiązanie. Z pomocą przychodzi nam pufa, którą za pomocą specjalnych zaczepów można przymocować do narożnika.

16x9