Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskiwane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twoim komputerze. Rozumiem
MENU...

Akimo ul. Dworcowa 15 - 46-300 Olesno Telefony: 608 286 768, 664 414 225, 604 502 091, 34 359 82 72, e-mail: biuro@akimo.pl

Facebook Pinterest Linked In Twitter Instagram Google+

FUNKCJA SPANIA WÓZEK

Funkcję spania typu wózek robimy pod indywidualny wymiar. Szerokość funkcji spania może mieścić się w przedziale 80 cm - 160 cm. Aby rozłożyć tą funkcję spania klient powinien posiadać dużo wolnej przestrzeni przed meblem. Funkcja ta posiada mały pojemnik na pościel.

FUNKCJĘ SPANIA WÓZEK POLECAMY DO SPANIA OKAZJONALNEGO

Funkcja spania wózek
16x9

FUNKCJA SPANIA DELFIN

Funkcja ta idealnie nadaje się do zamontowania w narożnikach. Tworzy wygodną dużą funkcję spania. Nie potrzeba zbyt dużo miejsca, aby ją rozłożyć. W przypadku narożników zamontować można również bardzo pojemny schowek na pościel.

Istnieje możliwość zamontowania tej funkcji w dużej kanapie ( 190 cm, między bokami )

FUNKCJĘ SPANIA DELFIN POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

Funkcja spania Delfin
16x9
Funkcja spania Delfin-2

FUNKCJA DELFIN 2

Funkcja ta może zostać zamontowana w meblach, które stoją na wysokich nóżkach meblowych ( 12 cm ) idealnie nadaje się do zamontowania w narożnikach. Tworzy wygodną dużą funkcję spania. Nie potrzeba zbyt dużo miejsca, aby ją rozłożyć. W przypadku narożników zamontować można również bardzo pojemny schowek na pościel.

FUNKCJĘ SPANIA DELFIN POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

FUNKCJA SPANIA WERSALKA

Funkcja spania wersalka, to jedna z bardziej popularnych funkcji, jest prosta w rozkładaniu oraz posiada duży pojemnik na pościel. Przy wybieraniu tej funkcji należy zwrócić uwagę czy siedzisko mebla jest proste oraz czy na meblu nie znajduje się zbyt dużo przeszyć

FUNKCJĘ SPANIA TYPU WERSALKA POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO.

Funkcja spania wersalka
16x9

FUNKCJA SPANIA DL

Najwygodniejsza funkcja o dużej powierzchni spania. Dzięki automatowi można ją lekko, bez zbędnego wysiłku otworzyć. Dużym atutem jest pojemny schowek na pościel. W przypadku mebla narożnego zyskujemy dwa duże pojemniki.

FUNKCJĘ SPANIA DL POLECAMY DO SPANIA CODZIENNEGO

Funkcja spania DL
16x9

FUNKCJA SPANIA ŁÓŻKO BELGIJSKIE

Aby rozłożyć funkcję spania należy ściągnąć siedziska mebla, a następnie wyciągnąć znajdujące się w pojemniku okucie. 6 cm materac świetnie sprawdzi się do okazjonalnego spania.

FUNKCJĘ SPANIA ŁÓŻKO BELGIJSKIE POLECAMY DO SPANIA OKAZJONALNEGO

Funkcja spania Łóżko Belgijskie
16x9

FUNKCJA SPANIA SEDAK

Przedstawiamy sposób rozkładania funkcji spania typu sedak, jest to bardzo wygodna funkcja spania, która może być stosowania do użytku codziennego. Bardzo szybkie rozkładanie bez konieczności ściągania poduszek oparciowych. W funkcji znajduje się materac, który można porównać do tego znajdującego się w łóżkach.

16x9

FUNKCJA SPANIA PRZESUWNA

Przesuwna funkcja spania jest bardzo pomysłowym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort, jest bardzo łatwa w rozkładaniu. Funkcja spania codziennego.

Funkcja spania przesuwna
16x9

PUFA ŁĄCZONA Z SIEDZISKIEM

Funkcja spania zawsze powoduje dyskomfort siedzenia, niejednokrotnie jest wykorzystywana zaledwie kilka razy w roku, a przez cały czas użytkowania mebla, wypoczywa się gorzej niż na meblu bez funkcji spania.

Z pomocą przychodzi nam pufa, którą za pomocą specjalnych zaczepów można przymocować do narożnika.

16x9