Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskiwane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twoim komputerze. Rozumiem
MENU...

Akimo ul. Dworcowa 15 - 46-300 Olesno Telefony: 608 286 768, 664 414 225, 604 502 091, 34 359 82 72, e-mail: biuro@akimo.pl

Facebook Pinterest Linked In Twitter Instagram Google+

Meble na zamówienie

Dlaczego poszukując indywidualnych rozwiązań warto postawić na meble na zamówienie?

Niewątpliwie jest to rozwiązanie, które pozwoli uniknąć kompromisów. Każdy projekt jest zawsze szczegółowo dopracowany pod kątem potrzeb i oczekiwań Klienta, poczynając od formy, poprzez wymiary, rodzaj tkanin obiciowych, a kończąc na kolorze materiałów. Przy opracowaniu projektu służymy radą.

Bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zwrócić uwagę na:

  • rodzaj tkaniny, aby jak najlepiej dopasowana była do przeznaczenia mebla na zamówienie,
  • konstrukcję, aby zapewnić produkt w pełni funkcjonalny i jednocześnie pasujący wielkością do pomieszczenia,
  • rozwiązania jak np. schowek na pościel, aby zapewnić możliwie jak najlepszą funkcjonalność konstrukcji.

Jakie meble na zamówienie wykonujemy?

Nasza firma wykonuje meble na zamówienie takie jak narożniki na wymiar, łóżka, kanapy, szafki nocne, a także komplety wypoczynkowe do salonu. Realizujemy zlecenia na terenie województwa opolskiego oraz innych regionów.

Dążymy stale do rozbudowy naszego asortymentu i chętnie czerpiemy inspiracje z trendów w wystroju wnętrz. Ofertę dzielimy na dwie kategorie:

NASZE KOLEKCJE NA WYMIAR

Kolekcje na wymiar
W naszej ofercie posiadamy blisko 200 wzorów mebli. Umożliwiamy Klientom połączenie kilku modeli w jeden wymarzony mebel. Każdy Klient może dowolnie zmienić wymiary oraz układ komponentów danej kolekcji (np. z fotela stworzyć narożnik, mały narożnik w kształcie litery L przeobrazić w rozłożysty narożnik w kształcie podkowy), a także wyposażyć dany model w inne boki, przeszycia, zagłówki lub zmienić wzory poduszek oparciowych. Nie trzymamy się sztywno utartych schematów. Doceniamy kreatywne wizje Klientów i chętnie sami wykazujemy się inwencją. W naszych meblach o charakterze wypoczynkowym możemy zamontować mnóstwo dodatkowych opcji: funkcję spania, funkcję relax, przeróżne półki, przedłużacz z dwoma portami usb, a nawet panele grające, stacje dokujące czy chłodzący holder na kubek…

Mebel na zamówienie znaczy dokładnie tyle, co „powiedz nam, czego oczekujesz, a my zrobimy to dla Ciebie” :)

PRODUKCJA WEDŁUG PROJEKTU KLIENTA

Meble wg projektu Klienta
Projektujemy meble w różnym stylu, które można z powodzeniem wkomponować do wnętrz o klasycznym lub nowoczesnym wystroju. Dostęp do rozmaitych typów tkanin obiciowych daje nam wiele możliwości kreacyjnych. Mimo że nasza oferta jest bardzo różnorodna, zdarza się, że wśród naszych propozycji nie znajdują Państwo wymarzonego rozwiązania. Nic nie szkodzi! Jesteśmy profesjonalistami w naszym fachu i wykonujemy także meble na zamówienie według indywidualnego projektu.

Proszę opowiedzieć nam o idealnym łóżku, narożniku czy szezlongu, pokazać zdjęcia wzorów, które się Państwu podobają, lub przyjść do nas z projektantem wnętrz. Meble na zamówienie według projektu Klienta to coś, co lubimy najbardziej. Z każdym nowym zleceniem staramy się opracować najbardziej wyszukane wzory, by stworzyć przedmiot, który nie tylko będzie pasował do pozostałych mebli, lecz także odzwierciedli Państwa osobowość oraz styl.

Mają Państwo własny pomysł na zagospodarowanie wnęki pod schodami albo niestandardowy wykusz? Potrzebują Państwo firmy, która z największą starannością zrealizuje Państwa projekty? Zapraszamy do nas!


16x9
16x9