Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskiwane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twoim komputerze. Rozumiem
MENU...

Akimo ul. Dworcowa 15 - 46-300 Olesno Telefony: 608 286 768, 664 414 225, 604 502 091, 34 359 82 72, e-mail: biuro@akimo.pl

Facebook Pinterest Linked In Twitter Instagram Google+

Skóra naturalna

skóra naturalna

ZALETY SKÓRY NATURALNEJ

  • UNIKALNOŚĆ : skóra naturalna nie powstaje poprzez wybijanie wzoru fabrycznego,a dzięki naturalnym procesom wzrostu zwierzęcia.
  • KOMFORT : skóra naturalna "oddycha", przepuszcza powietrze oraz pochłania wilgoć
  • WYGODA : skóra naturalna nabiera temperatury otoczenia.
  • Skóra naturalna jest idealna dla alergików; nie zbiera kurzu.
  • Jest łatwa w utrzymaniu czystości - przeważnie wystarczy tylko przetrzeć. Nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru, jest bardzo wytrzymała.

rodzaje skóry naturalnej
osuszanie skórzanej tapicerki
czyszczenie sofy skórzanej

JAK CZYŚCIĆ SKÓRĘ NATURALNĄ?

O skórę naturalną trzeba należycie dbać, a przy tym obchodzić się z nią bardzo delikatnie. Ważne jest by od czasu do czasu przecierać ją suchą ścierką, aby oczyścić mebel z kurzu. Przy lekkich zabrudzeniach polecamy zwilżyć lekko scierkę w letniej wodzie. Raz na kwartał polecamy wykonać kompleksowe czyszczenie całego mebla. Idealnie nadaje się do tego .... zwykłe szare mydło ( BIAŁY JELEŃ ). Wcześniej należy przygotować specjalną maź : szare mydło zetrzeć na tarce, a następnie zalać gorącą wodą. Tak przygotowany specyfik jest gwarancją, że podczas czyszczenia nie uszkodzimy lica skóry. Meble należy czyścić okrężymi ruchami ścierką lub bardzo miękką szczoteczką ( najlepiej szczoteczką do czesania niemowlaków )

Należy pamiętać, aby zabiegów nie przeprowadzać częściej niż 3-4 razy do roku. Nie należy stosować ŻADNYCH kupionych w sklepach preparatów do czyszczenia oraz konserwacji skóry - użycie takich preparatów skutkuje utratą gwarancji na skórę meblową.

Po każdym oczyścić mebel ciepłą czystą wodą, a następnie dokładnie wytrzeć do sucha.